ÁLLÁSAJÁNLAT: E-cigaretta eladó (Párizs/Flandria)

ÜZLET ELEKTRONIKUS CIGARETTÁK ÉS TARTOZÉKAI ELADÁSÁHOZ

ÉRTÉKESÍTŐ ALKALMAZOTT / PARIS FLANDERS STORE 75019

Teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés 35h/hét - szombati munkavégzés

Fizetés: 1470-1600€ havonta

Motivált embert keresünk, lehetőleg tájékozott és/vagy kíváncsi a Vape/Elektronikus Cigaretta világára.

Előzetes értékesítési tapasztalat szükséges.

Főbb feladatok/tulajdonságok:

- Üdvözöljük, tanácsot adunk és irányítjuk az ügyfeleket igényeiknek megfelelően. A halláskészség és a jó előadásmód elengedhetetlen

– Kövesse az üzletben az ügyintézési eljárásokat: igény szerinti árurendelés, készletek optimalizálása

– A bevált gyakorlatok cseréje a hálózaton belüli partnerekkel. Csapatszellem és szükséges összetartás

A VAP&CO hálózat 16 üzletből áll Franciaországban. Emberi léptékű, teljes fejlesztés alatt álló szerkezetről van szó, amely képes volt alkalmazkodni az Elektronikus Cigaretta még „fiatal” piacához.

Com Inside Bottom

A szerzőről

A Vapoteurs.net, a vape hírek referenciaoldalának főszerkesztője. 2014 óta elkötelezett vagyok a vaping világa iránt, és minden nap azon dolgozom, hogy minden gőzölőt és dohányost tájékoztassunk.