OFERTA PRACY: Sales Administration Manager (M/K) – Innocigs – Paryż (75)

Całkowicie modny – elektroniczny papieros

Czy chcesz rozwijać się na rozwijającym się przyszłym rynku o dużym potencjale?

InnoCigs GmbH & Co. KG to niemiecka firma z siedzibą w Hamburgu, specjalizująca się w sprzedaży papierosów elektronicznych (Innocigowie). Aby odpowiedzieć na stały wzrost w tym sektorze, poszukujemy rozwoju systemu dystrybucji we Francji

KIEROWNIK ADMINISTRACJI SPRZEDAŻY (M/K)

Oferujemy odpowiedzialne stanowisko w innowacyjnej, rozwijającej się firmie w przyszłościowej branży. Jako hurtownia z powodzeniem stawiamy na wysokiej klasy elektroniczne papierosy i akcesoria oraz kompleksową obsługę.

Twoje misje :

  • Wsparcie klienta przez e-mail i telefon
  • Realizacja zamówień + reklamacje
  • Zarządzanie usługami
  • Ogólne zadania administracyjne
  • Sporządzanie dokumentów księgowych

Twój profil :

  • Szkolenie w zakresie zarządzania; Bac +2 minimum
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś otwarty i elastyczny w stosunku do nowych zadań
  • Idealnie byłoby, gdybyś miał wiedzę na temat produktu elektronicznego papierosa
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • poprawna znajomość języka angielskiego (we własnym zakresie)
  • znajomość języka niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)

Zachowujesz zimną krew nawet w stresujących sytuacjach, pracujesz samodzielnie, podejmujesz inicjatywę, przewidujesz i szukasz rozwiązań – jesteś stworzony, by dołączyć do naszego zespołu!

Oferujemy Ci :

  • Atrakcyjną i pewną pracę
  • Odpowiedzialna praca
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat) z elastycznymi godzinami pracy
  • Współpraca z hierarchiami płaskimi

Jesteś zainteresowany ?

W takim razie skorzystaj z okazji i poznaj nas – czekamy na Twoją aplikację w języku angielskim i Twoje oczekiwania finansowe na e-mail na adres praca@innocigs.de

Twój osobisty kontakt to: pana Dustina Dahlmanna.

Com wewnątrz na dole

O autorze

Prawdziwy entuzjasta vape od wielu lat, dołączyłem do redakcji, gdy tylko powstało. Dziś zajmuję się głównie recenzjami, tutorialami i ofertami pracy.