Post de asistent de vanzari magazin (m/f)

Informatii despre oferta

  • Referință: 4069716
  • Publicat: 19
Locație : Toată Franța
Crainic: Interacțiune
Companie : Interacțiune
CONTRACTUL: interimar
Experienta: Job junior

Descrierea postului :

Interaction PLOERMEL cauta agent de vanzari in magazin in JOSSELIN pentru unul dintre clientii sai. Vindeți țigări electronice, rulați casa de marcat, gestionați inventarul. Perioada de pregătire planificată pe PLOERMEL, apoi independent pe JOSSELIN. Misiune de îndeplinit imediat, posibilitate de misiune lungă dacă profil bun.

Descrierea Companiei :

The Interaction Group, 50 de agenții în Bretania, Pays de Loire, Normandia, Centre și Ile de France, este un jucător de angajare, cu contracte pe durată determinată, temporare și permanente.
În fiecare zi, vă oferim diverse misiuni și joburi în toate domeniile de activitate.

Profil:

În mod ideal ai o primă experiență în vânzări, ești autonom, versatil, ai simțul contactului și al provocării și vrei să investești într-o companie tânără și dinamică. Trimite-ne CV-ul tau

Com în interiorul jos

Despre autor

Un adevărat pasionat de vape de mulți ani, m-am alăturat redacției imediat ce a fost creată. Astăzi mă ocup în principal de recenzii, tutoriale și oferte de muncă.