Technico – Komerčné (M/F) BTOB E – Kvapaliny – Nantes (44)

náplň práce

Laboratórium PUR bolo vytvorené v roku 2013. Jeho ústredie a výroba sa nachádzajú v regióne Rhône-Alpes, v povodí Grenoblu. Našou ambíciou zostávajú kvalitné produkty s prepracovanými príchuťami. Tím PUR chce umiestniť svoje laboratórium do dynamickej kreativity, vývojom nových chutí, ale aj technickými procesmi, ktorých ambície zapájajú tím PUR do dlhého dobrodružstva. Laboratórium PUR vytvorilo chartu založenú na normách ISO 9001, 22000 a príručke HACCP. To zaručuje, že naše e-liquidy sú vyrábané v najlepších podmienkach kvalifikovaným personálom vyškoleným v našich požiadavkách na kvalitu. Táto charta vám zaručuje vysokú úroveň sledovateľnosti výrobných šarží.
Popis zadania:
Pri podávaní správ obchodnému manažérovi budete zodpovedný za:
vyhľadávanie distribútorov elektronických cigariet, trafiky a supermarkety,
S týmito cieľmi zabezpečíte: formuláciu a prezentáciu obchodných ponúk, opätovné spustenie a prerokovanie ponúk až do prijatia objednávky;
Budujte lojalitu zákazníkov prostredníctvom monitorovania kvality a generujte pravidelné opakované objednávky
Komerčné hodinky, ktoré sú vždy aktívne vo vašom geografickom sektore;
Týždenné podávanie správ o vašej obchodnej činnosti;
Profil recherché:
Ste vaper, zanietený svetom vapingu,
Máte už presvedčivé skúsenosti s predajom produktov alebo služieb pre SME / VSE / veľké účtovné spoločnosti alebo fyzické osoby.
Hľadáme samostatných a skúsených predajcov v predaji produktov do firiem, motivovaných ľudí, so zmyslom pre kontakt a ktorí radi prekonávajú samých seba.
Nevyžadujú sa žiadne počítačové znalosti. Zabezpečíme školenie podľa našej ponuky.
Exkluzívne sektory
plat:
Provízie za opakovanie každej objednávky uskutočnenej distribútormi
Tvorenie
Reklama: vizitky, POS.
Webstránka + poštová schránka
Com Vnútri dna

O autorovi

Dlhé roky ozajstný vape nadšenec som sa pridal do redakcie hneď, ako vznikla. Dnes sa venujem najmä recenziám, návodom a pracovným ponukám.